Bitcoin 20 bin dolar aralığına sahip olduğu için küçük zamanlı yatırımcılar 1 BTC rüyasını gerçekleştiriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Erken Bitcoin (BTC) yatırımcıları, ekosistem internetin yaygınlaşmasıyla birlikte muazzam bir popülerlik kazandığı için milyonerleri uyandırdığından beri, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar, her seferinde bir Satoshi olmak üzere 21 milyon BTC’den fazlasını biriktirmek için acele ediyorlardı.

BTC’nin 2020’den bu yana ilk kez kısa süre önce 20.000 $ aralığında işlem görmesiyle, küçük çaplı yatırımcılar en az 1 BTC’ye sahip olma hayallerini gerçekleştirmek için küçük bir fırsat penceresi buldular. 20 Haziran’da Cointelegraph, bir veya daha fazla BTC içeren Bitcoin cüzdan adreslerinin sayısının sadece 7 günde 13.091 arttığını bildirdi.

1 BTC’ye sahip toplam adres sayısı önümüzdeki günlerde ani bir düşüş görürken, Reddit’teki kripto topluluğu, bir bütünleştirici olma yolunda ilerleyen yeni kripto yatırımcılarını karşılamaya devam ediyor.

1 Bitcoin alımını açıklayan bir Reddit gönderisi. Kaynak: Reddit

Yukarıdaki ekran görüntüsünü paylaşan Redditor arbalest_22, 14 Şubat 2021’den bu yana birkaç ayda 1 BTC biriktirmesinin toplamda yaklaşık 35 bin dolar aldığını açıkladı. Bitcoin ekosistemi için daha fazla destek gösteren Redditor, bu tarihe kadar Satoshi veya sats almaya devam etmeyi hedefliyor. 2 BTC’nin üzerinde birikir.

Arbalest_22, kripto borsası Coinbase’den BTC satın almaya başladı ancak daha sonra daha düşük ücretler nedeniyle Strike’ı kullanmaya başladı. Gelecek planlarına bir göz atarak şunları söylediler:

“Gelecekte, daha çok zenginlerin gayrimenkule muamele edip buna karşı kredi alması gibi davranabileceğimi umuyorum. O zaman takdir ettiği gibi, eski krediyi yenisiyle ödeyin. Boom, vergisiz gelir.”

Davayı takiben, başka bir Reddit kullanıcısı Evening-Main-5860 da, uzun bir süre boyunca düzenli olarak daha az miktarda BTC satın aldıkları bir dolar-maliyet ortalaması (DCA) stratejisini büyük ölçüde izledikten sonra 1 BTC’ye sahip olabileceklerini bildirdi. :

Bitcoin 20 bin dolar aralığına sahip olduğu için küçük zamanlı yatırımcılar 1 BTC rüyasını gerçekleştiriyor

“Düşen bıçağı yakalayabildim ve bitiş çizgisini geçmeme yetecek kadar satın aldım. Bu kolay bir başarı değildi. Ben sadece sıradan bir hayatı olan sıradan bir adamım.”

Bitcoin 20 bin dolar aralığına sahip olduğu için küçük zamanlı yatırımcılar 1 BTC rüyasını gerçekleştiriyor
En az 1 BTC’ye sahip cüzdan adreslerinin sayısıyla ilgili veriler. Kaynak: Glassnode

Glassnode verilerine göre, 15 Haziran ile 25 Haziran arasında, 1 BTC’den fazla tutan Bitcoin cüzdan adreslerinin toplam sayısı 873 arttı.

İlişkili: ‘Bitcoin öldü’ Google aramaları tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Düşen BTC fiyatları birçok kişi tarafından bir yatırım fırsatı olarak görülse de, Google arama eğilimleri diğer yatırımcıların BTC’nin çöküşü hakkında spekülasyon yapma eğilimini vurguluyor.

Google arama sonuçları, varlık fiyatlarında haftalarca süren amansız satışların ardından kripto para piyasaları için en yüksek endişeyi yansıtıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!