Binance’e ait Trust Wallet, Binance Connect aracılığıyla satın alma seçeneği ekliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Binance kripto borsasının sahip olduğu büyük bir kendini saklama kripto para cüzdanı olan Trust Wallet, daha kolay kripto alımları sağlamak için önemli bir entegrasyonu tamamladı.

Firma Çarşamba günü Cointelegraph’a yaptığı açıklamada, Trust Wallet platformunun Binance’in resmi itibari para-kripto sağlayıcısı Binance Connect’i kademeli olarak kullanıcıların doğrudan kredi veya banka kartlarından 200’den fazla kripto varlığı satın almalarını sağlayacak bir planla entegre ettiğini duyurdu.

Trust Wallet’ın yeni kripto satın alma seçeneği, kripto satın alma sürecini basitleştirmek için tasarlanmıştır ve doğrulanmış Trust Wallet kullanıcılarının cüzdanlarına 40’tan fazla fiat para birimiyle fon sağlamalarına olanak tanır.

Binance Connect aracılığıyla Trust Wallet’a para eklemek için, kullanıcıların Binance’dekine benzer Müşterini Tanı (KYC) kontrolleriyle devam etmesi gerekecek. Binance sözcüsü Cointelegraph’a verdiği demeçte, “Binance’ın KYC’si gibi benzer şekilde yüksek bir standart ve süreci koruyacak” dedi.

Temsilci, Binance Connect aracılığıyla Trust Wallet’a para yatırma ücretinin %2 olduğunu belirtti.

Entegrasyon, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Çin, Kanada Ontario, Küba, Beyaz Rusya, Kırım ve diğerleri gibi kısıtlı ülkelerde bulunanlar dışında tüm Trust Wallet müşterileri tarafından kullanılabilir. Sözcüye göre, entegrasyon Salı günü yayınlandı.

Yeni entegrasyon, kullanıcıların Web3’e veya merkezi olmayan varlıklara erişmesi için sorunsuz ve basitleştirilmiş bir yöntem sağlamak üzere tasarlanmıştır. “Önceden, Web3 kullanıcılarının doğrudan blok zincirlerinde kripto satın almak için uzun bir süreçten geçmesi gerekiyordu. Varlıklarını nihayet bir blok zincirine göndermeden önce bunu farklı merkezi borsalar aracılığıyla yapmak zorunda kaldılar ”diyor duyuruda.

İlişkili: Binance, anonim Litecoin işlemleri desteğini sonlandırıyor

Binance, Trust Wallet’ta bir hesaba para yatırmanın, Binance borsasına para eklemenin yararları ve sakıncaları hakkında ayrıntılı bilgi vermedi. Temsilci sadece şunları söyledi:

“Kriptonuzu nasıl kullanmak istediğinize bağlı, Trust Wallet kullanarak kripto varlıklarını farklı blok zincirlerine almanın ve Web3 dünyasına girmenin daha kolay bir yolu olacak.”

Eskiden Bifinity olarak bilinen ve Mart 2022’de piyasaya sürülen Binance Connect, fiattan kriptoya ödeme teknolojisine odaklanan yeni bir Binance yan kuruluşudur. Bifinity daha sonra Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesinden firmanın yatırım firması Eqonex ile ortaklığına ilişkin bir uyarı aldı.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!