Binance.US, kendi DC hükümet işleri ekibini oluşturmak için Blockchain Derneği’nden ayrıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Binance.US bugün Washington’da milletvekilleriyle dijital varlık politikası konusunda etkileşimde bulunmak için bir ekip oluşturduğunu duyurdu. Aynı zamanda, savunuculuk grubu Blockchain Association’dan çekildi. Her iki örgütün tarafları da bölünme konusunda ağzı sıkı, sadece kısa açıklamalarla kamuoyuna yorum yapıyor.

Bir Binance.US sözcüsü Cointelegraph’a şunları söyledi: “Washington’da dijital varlıklar ve kripto para birimleri hakkında ortaya çıkan politika tartışmalarında anlamlı etkiye sahip net bir sese sahip olmamızın zamanının geldiğine inanıyoruz. ABD’li politika yapıcılarla netliği ve güveni artıran akıllı düzenleme konusunda doğrudan ve yapıcı diyaloga aktif olarak katılmak için DC’de kendi Devlet İşleri ekibimizi kurmaktan heyecan duyuyoruz ve Amerikan inovasyonunun ve liderliğinin kriptoda gelişmesine izin veriyoruz. ”

11 Nisan’da Binance’in kurucusu Changpeng “CZ” Zhao, Public Citizen tarafından hazırlanan ve Binance’in 2021’de kripto odaklı ilk on lobici arasında listelenmediği Mart raporu hakkında Twitter’da yorum yaptı ve şirketin yokluğuna dikkat çekti. Blockchain bu listede üçüncü sırada yer aldı.

Binance.US, Blockchain Association’a Ağustos 2020’de katıldı ve kurucu üye ve Binance rakibi Coinbase kısa bir süre sonra ayrıldı. Blockchain Derneği’nin şu anda “80’den fazla” üyesi var, ancak web sitesi 78 üye kuruluşu listeliyor.

Blockchain Derneği sözcüsü Kincaid, Cointelegraph’a şunları söyledi: “Blockchain Derneği, Washington’daki operasyonlarını kurarken Binance.US’a en iyi şansları diler. Blockchain Derneği, kripto ekosisteminin ortak hedeflerini ilerletmek ve Amerika’nın teknolojik inovasyonun ön saflarında kalmasını sağlamak için 2022’de güçlü geçmişini geliştirmeye devam edecek.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!