Binance CEO’su ETH 2.0 Desteğini Duyurdu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

 Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden Ethereum (ETH) blockchain’inin gelişimini desteklemek için 32 ETH satın alabileceğini ima etti. CZ tam olarak aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“BU AMAÇ UĞRUNA 32 ETH SATIN ALABİLİRİM. FİNANSAL TAVSİYE DEĞİL, SADECE ETH GİRİŞİMİNİ DESTEKLİYORUM.”

32 Ethereum satın almakla Changpeng Zhao, ETH 2.0’ın 0. Fazını tetiklemek için gerekli olan ETH miktarına ulaşmanın hedeflenmesinden bahsediyor. 1 Aralık’ta gerçekleşeceği tahmin edilen ETH 2.0’ın bu aşamasını tetiklemek için toplam 16.284 kişinin yatıracağı 32 ETH gerekiyor. Ayrıca Faz 0’ın planlandığı gibi gerçekleşmesi için gerekli Ethereum’un (ETH) belirtilen tarihten 7 gün önce yatırılması gerekiyor.

Gerekli 32 ETH’lik yatırılma miktarı düşüyor gibi görünüyor

CZ’nin 32 ETH satın alma konusundaki düşüncesi, ETH2.0 için gerekli olan Ethereum depozitolarındaki düşüşün bir sonucu olabilir. Gerekli Ethereum mevduatı 6 Kasım’dan itibaren azaldı. CryptoQuant’ın aşağıdaki ekran görüntüsü, duruma ilişkin daha iyi bir görsel ipucu sağlıyor. Grafikte ETH 2.0 depozito sözleşmesindeki Ethereum girişleri turuncu ile, ETH fiyatı ise siyah ile gösteriliyor.

Binance CEO’su ETH 2.0 Desteğini Duyurdu

Ethereum depozitoları neden düşüyor?

CryptoQuant.com CEO’su Ki Young Ju tarafından yakın zamanda yapılan bir Twitter anketine göre, yanıt verenlerin %45’i, ETH mevduatlarındaki düşüş oranının yatırımcıların ETH2.0 Faz 0’a ilgi duymamasından kaynaklanabileceğine inanıyor.

Ankete 813 kişi katıldı ve katılanların %26’sı staking ödüllerinin olmamasından, %13’ü projenin bir son tarihi olmasından ve %15’i ise coin’lerin başka projelerde kilitli olmasından dolayı bu düşüşün gerçekleştiğini savunuyor.

Binance CEO’su ETH 2.0 Desteğini Duyurdu

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!