Binance Bridge 2.0 aracılığıyla CeFi ve DeFi entegrasyonu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

DeFi, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler), oyun oynama ve meta veri deposu gibi son teknoloji Web3 kullanım durumlarının geliştirilmesine öncülük ediyor. Binance Bridge 2.0 ile DeFi, CeFi ile aynı sorunsuz kullanıcı deneyimini sürdürürken dünya çapında daha geniş bir kitleye sunulabilir.

Çoğu “DeFi” ekosistem, kolaylık nedeniyle merkezi hizmetlere dayanır; bu, geleneksel merkezi bankacılık dünyası ile yeni merkezi olmayan para dünyasının nerede kesişebileceğini herkesin yararına anlamamızı sağlar.

Binance, ilk köprüsü ile Binance.com’da listelenen varlıkları diğer blok zincirlerine bağlamayı mümkün kıldı. CeFi ve DeFi’yi entegre etmek için Binance Bridge 2.0, ERC20 jetonlarını BEP20 BTokens’a sarmanıza ve Ethereum veya diğer desteklenen varlıklarınızı BNB Akıllı Zincirinde çalışan DeFi protokolleriyle hemen stake etmeye başlamanıza izin vererek kurtarmaya gelir. 

Binance ayrıca tamamen yeni bir otomatik jeton dolaşım kontrol sistemi uyguladı. Sıcak cüzdanlardaki bir arabellek boyutu dışında, borsa, sarılmış varlıklar olarak bilinen sabitlenmiş belirteçlerin fazlasını tutmayacaktır. Bunun yerine, kullanıcılar sabitlenmiş jetonları BNB Akıllı Zincirine çektiğinde, daha fazla jeton basacaktır.

Binance Bridge 2.0, birkaç sent kadar düşük işlem ücretleri ve üç saniye kadar yüksek işlem hızları ile BNB Akıllı Zincirinde çalışan güvenilir bir köprüdür. Binance’in en yüksek güvenlik standartları tarafından korunur ve BNB Akıllı Zincirinde çalışır. 

Neredeyse tüm Ethereum tabanlı paralar, Binance Bridge 2.0 aracılığıyla desteklenecek ve BNB Akıllı Zincir DApp’lerine doğrudan erişime izin verecek. Bu çapraz zincir köprüsü, birkaç blok zinciri arasında birlikte çalışabilirliği geliştirir ve size BNB Akıllı Zincirinin DeFi dünyasına doğrudan erişim sağlar.

İlgili: DApp’ler nedir? Merkezi olmayan uygulamalara yeni başlayanlar için kılavuz

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!