Ayı baş ve omuz modeli, Ethereum yatırımcılarını fiyat hedeflerini yeniden ayarlamaya zorluyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kripto piyasaları volatil olmaya devam ediyor ve bir avuç tecrübeli tüccar, borsalar yeni düşüşler kovaladığı sürece düşüş eğiliminin devam edeceğine inanıyor.

Çoğu yatırımcı, kriptonun şu anda bir ayı piyasasında olduğu konusunda hemfikirdir ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için mevcut fiyat hareketi, kapitülasyon ve konsolidasyonun çok uzakta olduğunu göstermektedir.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, Ether’in hala 2.000 $ seviyesini destek olarak geri almak için mücadele ettiğini ve bu bölgenin Şubat 2021’den bu yana kayda değer bir destek ve direnç olduğunu gösteriyor.

ETH/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

Ether’in aylık 2.250 doların üzerinde bir kapanışa ihtiyacı var

Piyasa analisti ve takma adlı Twitter kullanıcısı Rekt Capital, Ether’in yükseliş görünümünü yeniden kazanmak için aylık kapanışa kadar netleştirmesi gereken ana destek seviyesine ilişkin içgörüye değindi. gönderildi 2.269$ yakınındaki alanı gösteren aşağıdaki grafik önemli bir seviyedir.

ETH/USD 3 günlük grafik. Kaynak: Twitter

Rekt Capital dedi ki,

“ETH, ~ 2,250 dolar seviyesine doğru giderek yaklaşıyor. Asıl soru, bu aylık seviyenin ulaşıldığında yeni bir dirence dönüşüp dönüşmeyeceği.”

Yatırımcılar 1.650 $ hedefliyor

Mevcut destek seviyesinden bir kırılma olasılığı aşağıdaki grafikte özetlenmiştir. gönderildi Kripto tüccarı ve bazı siparişlerin yerine getirilmesini istedikleri “OB’de başka bir düşüş bekleyen” takma adlı Twitter kullanıcısı Crypto Tony tarafından.

ETH/USDT 3 günlük grafik. Kaynak: Twitter

Kripto Tony dedi ki,

“Bu hamle, bizi düzeltici dalgaya itmek için likiditeyi tasarlamak için gerekli olacak. Oradan nasıl gittiğini görüyoruz.”

İlişkili: Ethereum için ‘dev test kilometre taşı’: Ropsten testnet Merge, 8 Haziran’da belirlendi

Ether’in baş ve omuz yapısı tamamlandı

Aşağıdaki grafikte vurgulanan bir nokta olan haftalık grafikte bir baş ve omuz formasyonunun tamamlanmasıyla potansiyel olarak düşüş işareti ortaya çıktı gönderildi CryptoCharts tarafından.

ETH/USD 1 haftalık grafik. Kaynak: Twitter

CryptoCharts dedi ki,

“Son zamanlardaki yatay kripto piyasasıyla, vurgulanan destekte bir sıçrama veya bir kopuş gibi açıkça görebiliyoruz. Burada kısa vadeli zaman diliminde, kırılmayı tespit etmek için yakından izleyeceğim, yoksa mevcut desteğin ters kırılması, fiyatı 1.300$’a yakın bir sonraki desteğe doğru yönlendirecek. Herhangi bir geri dönüş 2.450 dolara yükselmeye devam edecek.”

Reklam Alanı

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!