Atari, Token Ortaklığını Sona Erdirdiğini Açıkladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Oyun dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Atari, ICICB Group ve iştirakleri ile olan tüm lisans anlaşmalarını feshettiğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre artık ICICB, Atari’yi veya markalarını temsil yetkisine sahip değil. ATRI token ortaklığının feshedilmesinin ardından token fiyatı da önemli derecede değer kaybetti.

Atari, Token Ortaklığını Sona Erdirdi! ATRI Düştü

Atari ve ICICB arasında bir token ortaklığı bulunuyordu. Ancak, Atari son yaptığı açıklamayla bu ortaklığı feshettiğini açıkladı. Atari açılmasında şu sözlere yer verdi:

“Artık ATRI token ya da Atari ile ilgili rehberlik ve bilgi içeriklerine güvenilmemelidir”

atari token ortakligini sona erdirdigini acikladi 2

Söz konusu ortaklık girişimi sona ermiş olsa da Atari, blok zinciri girişimlerinin potansiyeli konusunda hevesli. Şirket, stratejik girişimle ve ortaklıklar kurmaya devam edecek. Bu kapsamda şirket, oyun, topluluk ve yardımcı programa odaklanan yeni bir token oluşturacak ve bunu yalnızca kendi yönetecek. Atari, ATRI token tutanları da değişime dahil edecek. Katılmak isteyenlerin ATRI tokenlerini değişim sırasında sunması gerekecek. Yalnızca anlık görüntü itibariyle cüzdanlarda bulunan ve anlık görüntüde yaklanan eşdeğer miktarlarda bulunan tokenler geçerli olacak.

CoinGecko’nun verilerine göre, ATRI token haberlerin ardından yüzde 30’dan fazla değer kaybetti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!