Armstrong, Coinbase’in iç hoşnutsuzluğunu kamuya açık olarak yayınladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Yalnızca 0x58E3 olarak tanımlanan hoşnutsuz bir Coinbase çalışanı, Perşembe günü Mirror.xyz’de üç şirket yöneticisinin görevden alınması için bir dilekçe oluşturdu. COIN Operasyonu başlıklı dilekçe yayından kaldırıldı, ancak İnternet Arşivi ve diğer web siteleri tarafından ele geçirildi. Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Twitter’da uzun uzun yanıtladı.

Coinbase Operasyon Direktörü Emilie Choi, Ürün Sorumlusu Surojit Chatterjee ve Halktan Sorumlu Başkan Yardımcısı LJ Brock, “şüpheli sonuçlara ve olumsuz değerlere yol açan plan ve fikirleri yürütme” çağrısının hedefleriydi. Yazar, başarısızlıklarından sekizini ayrıntılı olarak listeledi. Başarısız Coinbase NFT platformunu, yeni çalışanlara iş tekliflerini iptal etmeyi, kötü yönetimi, toksik bir işyeri ve ilgisizliği yarattı. Dilekçe şu şekilde sonuçlandı:

“Kripto alanında deneyimi olan ve böyle bir şirketi daha sorumlu bir şekilde yönetebilecek insanları bulmayı umuyoruz.”

Coinbase kurucu ortağı ve CEO’su Brian Armstrong, Cuma sabahı bir dizi 16 tweet ile Twitter’a gitti. Diğer şeylerin yanı sıra, dilekçe sahiplerine “Kültürümüz alenen övmek ve özel olarak eleştirmek” diyor. Armstrong ayrıca, dilekçe verenlerin görevden alınacak yöneticiler listesinde olmamasına şaşırdığını söyledi ve işten ayrılması gerekenlerin mutsuz çalışanlar olduğunu öne sürdü.

İlgili: Coinbase, genişletilmiş takas hizmetinde ‘binlerce jeton’ sunuyor

Coinbase hisseleri, tüm kripto endüstrisinin istikrarsızlıkla vurduğu ve hissedarlar ve müşteriler arasında endişeye yol açan Mayıs ayında piyasada bir darbe aldı. Son zamanlarda içeriden öğrenenlerin ticareti söylentilerine de konu oldu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!