Animoca Brands, Avustralyalı dijital hizmetler ajansının büyük hissesini satın aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Fungible token (NFT) yatırım devi Animoca Brands, Avustralya dijital pazarlama ajansı Be Media’da önemli bir hisse satın aldı.

Be Media’nın Perth, Melbourne ve Sydney’de yerleri var ve 2013’ten beri Web2 firmalarına reklam ve dijital strateji sağlıyor. Şirket kripto sektörüne yönelik olmasa da, yatırım Animoca’nın acil amacının bir parçası gibi görünüyor. Web3’e dönüştürün.”

Cointelegraph ile paylaşılan bir duyuruya göre Be Media, Animoca’nın NFT’ler gibi çeşitli blok zinciri odaklı girişimleriyle ilgili olarak en iyi Avustralyalı Markalarla ortaklıklar aramak ve bir “açık Metaverse” başlatmakla görevlendirilecek.

Duyuruda, “Satın almanın ardından genişleyen kapsamına uygun olarak, Be Media, şirketin ele alacağı genişleyen fırsatlar hattını desteklemek için blok zinciri geliştirme ve proje yönetimi alanlarında agresif bir işe alım süreci başlattı” denildi.

Be Media’nın kurucusu ve CEO’su Jordan Fogarty – küçük bir hisseyi elinde tutacak ve şu anki rolüne devam edecek – firmasıyla blockchain teknolojisine dalmak için duyduğu coşkunun altını çizerek, yerel şirketlere yardım etme şansına sahip olmaktan “onur duyduğunu” belirtti. Web3’e dalın ve “müşterilerini metaverse, NFT’ler ve dijital mülkiyet haklarının gücüyle tanıştırın.”

Salı günü Avustralya Mali İnceleme (AFR) ile konuşan Fogarty, yerel iş sektöründen NFT’ler gibi Web3 teknolojisini benimsemek için şu anda “çılgın” bir talep olduğunu da öne sürdü:

“Dışarıda pek çok marka web3’te bir şeyler yapmaları gerektiğini söylüyor, ama nasıl ve çok yeni olduğu için beceri ve deneyime sahip çok sayıda servis sağlayıcı yok.”

“Kurumsal düzeyde, bu alanda bir strateji düşünen çok sayıda şirket olmasa şaşırırdım” diye ekledi.

İlişkili: Animoca’dan Yat Siu, “DAO’lar sayesinde demokrasimiz daha iyi gelişecek” diyor

Yaklaşık 5 milyar dolar değerindeki kripto tek boynuzlu at Animoca Brands, son birkaç yıldır aralıksız bir yatırım çılgınlığı yaşıyor. Sadece geçen hafta Cointelegraph, şirketin Eden Games’in %96 hissesini 15 milyon dolara ve Darewise Entertainment’ın %70 hissesini satın aldığını bildirdi.

Her iki anlaşmanın da şirketin blockchain teknolojisiyle desteklenen üçlü A seviyesi oyunlar geliştirmesine yardımcı olması bekleniyor. Be Media’ya yapılan yatırım, Animoca Brands’in oyun firmaları Blowfish Studios ve Grease Monkey Games’i içeren diğer iki Avustralya yatırımına da katkıda bulunuyor.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!