Analitik Firmasına Göre AVAX, Sonraki Çeyrek Ethereum’u (ETH) Geride Bırakabilir

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Önde gelen bir kripto araştırma firması Avalanche için (AVAX) günlük işlem sayısı açısından Ethereum’un (ETH) arkasından geldiğini söylüyor.

Yeni bir blog gönderisinde, dijital varlık araştırma firması Messari, Ethereum’un 2022’nin ilk çeyreğinde günde ortalama yaklaşık 1.17 milyon işlem gerçekleştirdiğini belirtiyor. Kripto araştırma firmasına göre Avalanche, ilk çeyrekte Ethereum ortalamasının %74’ünü yakaladı. Şimdi ikinci çeyrekte bunu aşması olası.

“Teşvik programlarının beklemeye alınması ve alt ağların yola çıkmasıyla işlerin seyri değişti. Avalanche, önümüzdeki çeyrekte Ethereum’u geçmek için ilginç bir fırsata sahip.”

Messari ayrıca Avalanche’ın işlem ücretlerinin kısmen düşeceğini tahmin ediyor. Apricot adlı büyük bir Avalanche yükseltmesi bunu ikinci çeyrekte mümkün kılabilir.

Apricot’un daha fazla piyasaya sürülmesiyle, işlem ücretleri o zamandan beri daha stabil. Bununla birlikte işlem başına ortalama 0,67 dolar oldu. Apricot, düğümlerin geçmiş işlemleri güvenli bir şekilde sıkıştırabileceği bir süreç olan ‘verifiable pruning’ i kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. İşlem maliyetlerinin düşük bir ücret mekanizmasına sahiptir. İstikrarlı olsa da, işlem ücretleri günlük işlemlerle paralel olarak yukarı doğru bir eğilim gösteriyor. Apricot‘un daha fazla beklenen sürümleriyle, ortalama işlem ücretlerinin istikrar kazanmaya ve düşüş eğilimine devam etmesini beklemeliyiz.

AVAX yazı yazılırken 77.11 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %3’ten fazla değer kaybetti. Ayrıca son iki haftada yaklaşık %20 düştü.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!