Analist Bu Altcoin’lerden Umutlu: “Satın Aldığım 3 Altcoin!”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Geniş çapta takip edilen kripto stratejisti Michaël van de Poppe, gözünün büyük bir yukarı yönlü potansiyel sunduğuna inandığı üç altcoin’de olduğunu söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 165.000 YouTube abonesine, yatırım amaçlı aldığı 3 altcoin’in incelemesini yaptı. Analist ilk olarak birlikte çalışabilirlik üzerine tasarlanmış bir blockchain ekosistemi olan Cosmos’un (ATOM) fiyat hareketini yakından takip ettiğini söyledi.

Van de Poppe’ye göre ATOM, 21 ile 43 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor ve bunun uygun bir risk-ödül oranı sunduğunu söylüyor.

“Piyasaların yukarı doğru hareket edeceği sonucuna varıyorsanız, neden böyle bir aralığın dışına çıktığında oldukça hızlı hareket etmeye başlayacağını bilerek bu aralığın alt sınırına girmek istemiyorsunuz… Bu durumda, bu aralıkta daha uzun bir süre hareket edersek, kırılma epik olacak ve de nispeten büyük olacaktır.” 

Van de Poppe, aralığın üst sınırını (43 dolar) aşmanın, ATOM’u şu anki 27.30 dolarlık fiyatından 7 kata kadar itebilecek büyük bir ralliyi ateşleyeceğini söylüyor.

Bir sonraki altcoin ise, Van de Poppe’nin bu yıl 23 dolarda direnci test ettikten sonra bir kırılma için hazırlandığını düşündüğü Polkadot (DOT).

“Şubat ayı boyunca güzel bir ralli gerçekleştirdik, bu pozitif uyumsuzluk yaratan düşük seviyelerin bir başka testi. Burada yapmakta olduğumuz, buranın altındaki en yüksek hacim olan ve aynı zamanda tüm likiditenin alındığını söyleyen bu yüksek seviyeyi (23 dolar) aşan başka bir ralli.”

Kripto stratejisti ayrıca DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 dolardan %64’ün üzerinde düşüş kaydettiğini belirtiyor.

Yatırımcının radarındaki son altcoin, geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkezi olmayan chain’ler oluşturmasına ve sağlamasına olanak tanıyan bir blockchain olan Skale (SKL). Van de Poppe’ye göre, SKL “dev bir hareketin” ardından hızlı bir düzeltmeden geçiyor. Ayrıca, Skale’nin büyük bir ralli başlatmadan önce Mart 2021’deki fiyat hareketini tekrarlayabileceğini düşünüyor.

“Burada olduğu gibi (Mart 2021), oldukça doğal bir düzeltmenin gerçekleştiğini görüyoruz, önceki direncin desteğe dönüşmesinin yeniden test edilmesi, büyük olasılıkla burada da gerçekleşecek. Ardından, 0.31 doları kıracaksak, tüm bu yüksekleri aşacağımız yeni bir impulse wave alırız. Ardından, bizi 0.60 ila 0.70 dolara götürecek başka bir tane daha alacağımızı varsayıyorum.” 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!