Alex Saunders kamuoyundan özür diledi ve kripto anlaşmalarını hallettiğini iddia etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Bir tartışma fırtınasından aylar sonra, Nuggets News kurucusu ve kripto fenomeni Alex Saunders, geçen yılki tartışmalar ve işleri ele alma şekli hakkında kamuoyundan özür diledi.

2021’de Saunders, kredileri ve yatırım fonlarını ödemediğini iddia eden bir dizi iddiayla karşı karşıya kaldı. Etkilenenler, Saunders’ın kendilerine Bitcoin (BTC) borçlu olduğunu iddia etti. Bu, Avustralya medya kuruluşlarını soruşturma yapmaya ve etkileyicinin 7 milyon dolar kadar borcu olduğu sonucuna varmaya zorladı.

Nuggets News CEO’su, Ziv Himmelfarb tarafından ödenmemiş kredilerden tazminat talep ettiği 350.000 dolarlık bir davayla karşı karşıya kaldı. Himmelfarb, 4 BTC, 30 Ether (ETH) ve 50.000 dolar değerinde stablecoin yatırımı yaptığını söyledi. Saunders yanıt vermeyince, Saunders’ın yatırımcının kayıplarını ödemesini gerektiren bir temerrüt kararı verildi.

Alex Saunders kanalında. Kaynak: Nuggets Haberleri YouTube

Bunun dışında, Influencer, Decentraland tabanlı bir projenin başarısız lansmanı nedeniyle de ateş altında kaldı. Kripto etkileyicisi, Decentraland platformunda sanal bir merkez için fon topladı. Ancak daha sonra Saunders’ın sanal merkezi inşa etmesi gereken stüdyoya ödeme yapmadığı ortaya çıktı.

Nuggets News’in kurucusu uzun bir aradan sonra Veriliş Twitter’da borçlarının çoğunu ödediğini ve diğerlerini ödeme sürecinde olduğunu iddia eden bir kamu açıklaması. Etkileyen kişi, “açıkça düşünmediğini ve işleri kötü ele aldığını” itiraf etti. dedi ki:

“Kripto alanında herhangi bir ilişkim olan herkesle şimdi iletişime geçildi ve ya geri ödendi ya da geri ödenme sürecinde.”

İlişkili: Shopify, Ledger veri ihlali nedeniyle kripto sahiplerinden başka bir davayla karşı karşıya

Özüre rağmen, herkes Saunders’ın son duyurusuna inanmıyor. Cevaplardan birinde Twitter kullanıcısı Jexxa, bunun bir “polis” olduğunu düşündüğünü ve Saunders’ın “güvenen takipçilerine” ne yaptığını bildiğini söyledi.

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!