Alchemy, blok zincirinin durdurulmasından bir gün sonra Solana Web3 uygulamalarına desteğini duyurdu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Solana ağının 1 Haziran’da geçici olarak durdurulmasından sadece bir gün sonra Alchemy tarafından yayınlanan bir duyuruda, Web3 geliştirme platformu ve altyapı sağlayıcısı tartışmalı blok zincirine desteğini açıkladı.

Ağ üzerinde fikir birliğine varmayı imkansız kılan bir hatanın neden olduğu Solana blok zinciri, Çarşamba günü yaklaşık dört saat durduruldu. Normal işlevsellik bu yıl zaten beş kez durdurulduğundan, sistemin güvenliği ilk kez ihlal edilmedi.

Geliştiricilere yazılımını ve altyapısını Solana tarafından oluşturulmuş uygulamalarda kullanma yeteneği veren Alchemy için bu bir sorun gibi görünmüyordu. Şu anda 10.2 milyar dolar değerinde olduğu bildirilen şirket, Alchemy Supernode adlı bir Web3 API’sinin ve Alchemy Build adlı izleme ve hata ayıklama için kullanılan bir geliştirme paketinin yaratıcısı.

Bu yazılım, geçmişte, şirketin en büyük ortaklarından bazılarıyla birlikte, takas edilemez token pazarı OpenSea ve likidite protokolü Aave (AAVE) gibi projeler de dahil olmak üzere, ölçeklendirme ve izleme sırasında yararlı olduğunu kanıtlamıştır.

Phantom’un baş teknoloji sorumlusu ve kurucu ortağı Francesco Agosti, firmasının Alchemy’nin Solana entegrasyonu konusunda heyecanlı olduğunu söyledi. “Altyapıları ve ürün grupları, performans avantajları konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip,” dedi. “Bu, Alchemy’yi kullanmaya başlamayı seçen Phantom ve diğer Solana geliştiricileri için oyunun kurallarını değiştirecek.”

İlişkili: Chainlink, DeFi geliştiricilerine veri sağlamak için Solana’da fiyat beslemeleri başlattı

Bu yeni entegrasyon, son kesintilere ve Solana’nın yerel SOL tokeninin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesinden %85 düşmesine rağmen, blockchain’in geliştiricilerin güvenini kaybetmediğini ve bu nedenle değerli bir kaynak olmaya devam ettiğini gösteriyor. verimli Web3 uygulamaları oluşturmak.

Reklam Alanı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!