Afrika’nın en iyi golfçüleri Sunshine Tour’da Bitcoin ödülü için ateş edecek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Afrika ve Avrupa’dan en iyi golfçüler, Güney Afrika’nın Sunshine Tour’un yeni sponsorluğunun ardından 2022 sezonunun sonunda kazançlı Bitcoin (BTC) ödemeleri görecekler.

Yıl boyu süren sezon, golfçülerin Sunshine Tour’un genel liderlik tablosu olan Merit Nişanı’nda en üst sıralarda yer almak için rekabet ettiğini görüyor. Güney Afrika ve daha geniş Afrika kıtasında büyük bir ayak izine sahip olan kripto platformu Luno, genel sıralamanın isim sponsorluğunu üstlendi.

Sporda para konuşur, ancak dil kesinlikle gelişiyor, Luno, Liyakat Nişanı’ndaki en iyi golfçüler için Bitcoin lehine rand tabanlı ödüller veriyor. Luno Liyakat Nişanı’nı üstlenen golfçü, yazı yazarken 31.000 ABD Dolarına veya 30.000 Euro’ya eşdeğer 500.000 rand değerinde BTC alacak.

İkinci ve üçüncü sıradaki golfçüler sırasıyla 200.000 rand ve 100.000 rand BTC alacak, Luno ayrıca Sunshine Tour’daki her profesyonel golfçüye 1000 rand değerinde BTC’ye sponsor olacak ve onları borsanın mobil uygulamasını keşfetmeye teşvik edecek.

Sunshine Tour ayrıca, sıralama sisteminde bir değişiklik yapmak için yeni sponsorluğu kullanıyor ve Mayıs 2022’den itibaren para bazlı sıralamadan puan bazlı sıralamaya geçiyor. Sezon sonunda liyakat.

Birleşik Devletler Açık ve Britanya Açık’taki iki golf Majors’a girişin yanı sıra bir yıllık lüks araç sponsorluğu da dahil olmak üzere bir numaralı yerle birlikte oynayacak çok şey var.

Cointelegraph, Johannesburg’un kalbindeki prestijli Houghton Golf Kulübü’ndeki sponsorluk duyurusuna katıldı ve geçtiğimiz yıl birkaç spor odaklı pazarlama kampanyasını kolaylaştıran Luno’nun Afrika genel müdürü Marius Reitz ile konuştu:

“Birkaç cephede önemli, ilk olarak Güney Afrika ve muhtemelen Afrika için bir ilk olan Bitcoin para ödülü var. Güney Afrika’da bir kripto şirketini içeren ilk spor sponsorluğu olduğunu düşünüyorum.”

Luno, profesyonel bir golf turnuvasını içeren ilk sponsorluklarıyla, Reitz tarafından vurgulanan ikisi arasındaki sinerji ile yeni bir çığır açmayı planlıyor:

“Sunshine Tour köklü bir markadır, Güney Afrika’da golfün evidir. Küçük yaştan profesyonel seviyeye kadar golfçüler için güvenilir bir rehberdir. Güven ve emniyetin birlikteliği bizim için anlamlı.”

Luno, kendisini bir öğrenme portalı yardımıyla ekosisteme yeni kullanıcılar tanıtan güvenilir bir kripto para borsası olarak konumlandırmak için çaba sarf etti. Şirket, geçen yıl, Rugby Dünya Kupası kazanan Springbok koçu Rassie Erasmus’un kullanıcılara BTC’yi nasıl satın alacaklarını öğrettiği yüksek profilli bir reklam kampanyasıyla ses getirdi.

İlişkili: Renkli milyarderin Dubai emlak firması artık BTC ve ETH’yi kabul ediyor

Reklam Alanı

Şirket şimdi ülkedeki spor endüstrisini keşfetmeye devam etti – Sunshine Tur Komiseri Thomas Abt’in her iki endüstriye de ayni fayda sağlayacağına inandığı bir nokta:

“Yeni bir markanın alana girmesinin harika olduğunu düşünüyorum. Güçlü bir destekleri var, ses çıkarmak istiyorlar ve bunu Rassie reklamında gördüğünüz gibi yapıyorlar. Bunu iyi yaptılar ve eminim ki Sunshine Tour ile devam edecekler.”

Sunshine Tour profesyoneli Callum Mowat, hem golf hem de kripto dünyasında ustalaşmak için gereken zihniyet arasında karşılaştırmalar yaparken, golfçüler üzerindeki etki de kaybolmadı:

“Bir golfçü olarak risk almak zorundasınız ve özellikle kötü bir şuttan sonra asla oyundan çıkmadığınıza inanmalısınız. Kripto para birimlerine pek aşina değilim ama her ikisinde de ustalaşmak için sabırlı olmanız gerektiğini biliyorum.”

Reitz ayrıca, kripto para birimi alanının, yeni kullanıcıların katılımı ve temel ilkelerin eğitiminin birincil odak noktası olmasıyla hala nispeten yeni olduğunu kabul etti. Luno Africa genel müdürü, spor sponsorlukları ve pazarlama kampanyaları gibi yollar aracılığıyla yavaş yavaş daha geniş kitleleri kripto para birimleriyle tanıştırırken, öğrenme ve eğitime odaklanmanın anahtar olduğunu söyledi:

“Golfçüler farklı düşünürler, riske ve ödüle farklı bakma biçimleri vardır – oynadıkları her şutu hesaplanmış riskler almak zorundadırlar. Kriptoda da durum aynı. Hâlâ yeni ve insanların onu günlük yaşamlarında kullanmaya başlaması için bir zihin değişikliği değişikliği gerekecek ve bu bir gecede olmayacak.”

Spor endüstrisi, kripto para borsaları, hizmet sağlayıcılar ve şirketler için tekliflerinin reklamını yapmak için cazip bir yol olmaya devam ediyor. Kripto markaları, UFC’nin sekizgenlerinin tuvalinde ve küresel Formula 1 roadshow’daki çeşitli pistlerde, dünyanın en büyük futbol liglerinde aktif olarak yer almaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!