Afrika altyapı firması kripto su jetonunu başlatmak için 150 milyon dolar yatırım yaptı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Güney Afrika merkezli H20 Securities’in, H20N tokeninin satışı yoluyla GEM Digital yatırım firmasından 150 milyon dolar topladığı bildiriliyor.

GEM Digital, böylesine muazzam miktarda yatırım yaparak, temiz suya yeterli erişimi olmayan alanlarda su dağıtım altyapısının finansmanını yönlendirmek için kullanılacak H20N jetonlarını elinde tutacak.

GEM Digital, dijital varlıklar ve kaynak çıkarma cihazları gibi alternatif yatırımlarda uzmanlaşmış, 3.4 milyar dolarlık Bahamalar merkezli bir yatırım firmasıdır. H20 Menkul Değerler, dünya çapında su altyapısında daha önemli bir gelişme sağlamayı hedefliyor ve çözümünün dünya nüfusu için su kullanılabilirliğini artıracağını umuyor.

4 Temmuz’da ortak bir duyuruda H20 Securities CEO’su Julius Steyn, “H2ON tokeni ile odak noktası, esas olarak uluslararası su projelerinin finansmanı üzerindedir ve bu tür projelerin teknik mühendisliği ve inşaatı üzerinde çok fazla değildir.”

GEM Digital, çevresel etkileri ve insanlık için yaşam koşullarını iyileştirmek için tasarlanmış teknolojilere yatırım yapmaya yabancı değil. Portföyünde, bir gıda atığı işleme firması olan Changing World Technologies’e ve vizyonu geliştirmek için lazerler üreten bir firma olan Neos Ocular’a yapılan yatırımlar yer alıyor.

GEM daha önce dijital varlık yönetimi hizmeti QBNK Holding AB’ye yatırım yapmıştı.

H20N, su tesisi operatörleri ve müşterileri de dahil olmak üzere H20N ağ katılımcıları arasındaki faturaları kapatmak için kullanılacak. Su projelerini finanse etmek için fon toplayarak, su tedarikçilerinin geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında yeni müşterilere teslim etmesi için gereken süreyi azalttığını iddia ediyor.

İlişkili: ‘Bitcoin satın alın, ağaç dikin, zaman tercihinizi azaltın’: Bir Sequoia hikayesi

Duyuru ile aynı zamana denk gelen H20N, 4 Temmuz’da Bitmart merkezi borsa (CEX) başlatma paneli ilk merkezi olmayan teklif (IDO) platformunda da listelendi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

News Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!